Lomax Online

Nástroje ·· Pro Kostky ·· Další služby: PalmWebs ·· Kultura v Opavě ·· Poradenské služby ·· Mé projekty ·· Server fajkus.cz

Hledání podle čísla, názvu:
?

Nástroje pro Kostky

Do následujícího pole zadejte svůj text. Standardně budou všechna tří až pěticiferná čísla převedena na odkazy na Lego sety na serveru Lugnet. Po převedení text zkopírujte a vložte například při psaní příspěvku na kostky.org.Rozšířené volby:  
?   ?   ?   odkazovat na:

Tipy

Jak zamezit převedení ceny na odkaz?
Cenu zapište např. takto: 1899,00 nebo 1899,- nebo USD29 apod.
Nebo použijte striktní mód.
Co je striktní mód?
Pokud použijete striktní mód, převedou se jen čísla setů na začátcích jednotlivých řádků, ukončené mezerou nebo koncem řádku. Např.:
4514 tenhle set fakt miluju
4515
4520 kolejí není nikdy dost
Automatické doplnění názvů a ceníkové/katalogové ceny, výpočet slev
Pokud zapíšete na každý řádek pouze číslo setu a zaškrtnete funkci "doplnění názvů", po převedení bude do řádků doplněno jméno a katalogová cena setu (pokud ji mám v databázi, ovšem). Jestliže přidáte i mezerou oddělenou (aktuální, zjištěnou) cenu zaokrouhlenou na celé Kč, vypočte se i sleva. Např.:
4511 2559
4512
4514 559

(Automaticky se použije i striktní mód.)
Přípodotek k databázi českých názvů a cen
Tuto databázi jsem sestavil z různých zdrojů (viz např. kostky.org) a obsahuje většinou jen sety z českých katalogů od roku 2004. Většinou zde nenajdete žádné Baby, Quatro, Duplo, 4+, Belville, Bionicle a také Clikits. U některých položek můžete najít i mé různé poznámky, jako například co v setu svítí, apod. Berte to tak, jak to je. Pokud byste snad měli chuť něco do databáze doplnit, nebo jinak spolupracovat, určitě se mi ozvěte.
A co dál?
Nezapomeňte také vyzkoušet plugin pro Mozilla Firefox, který vyhledává Lego stavebnice na serverech Lugnet, Peeron, Brickset a dalších.


(c)2002-2024 Karel Fajkus