Lomax

Cinema

 

Kultura v Opavě

Spolupráce

Vážení přátelé,
rádi bychom vás oslovili s nabídkou spolupráce na těchto stránkách. Možná jste se nám již v minulosti ozvali, možná dosud ne. Každopádně po určité stagnaci těchto stránek se chceme nyní tomuto projektu věnovat trochu intenzivněji; a snad nám to (aspoň nějakou dobu) vydrží. K tomu můžete přispět svým dílem i vy.

Kdo jsme a o co nám jde

Jsme dva filmoví fandové, kteří trochu "rozumí počítačům". Protože jsme nenašli žádný uspokojivý web informující o kultuře v Opavě (především program kin, divadel, výstavy apod.), věnujeme část svého volného času tvorbě těchto stránek. Neděláme to pro peníze -- prostě proto, že nám tohle nikdo nezaplatí. Jistě, můžeme skrytě doufat, že jednou tomu bude jinak (viz níže: Vize), ale zatím si o tom můžeme nechat nanejvýš zdát. Rozhodně ovšem proti penězům nic nemáme, takže kdybyste do tohoto projektu (případně přímo do nás) chtěli nějaké "investovat", nebudeme se bránit. Nemusíte se asi omezovat pouze na peníze, pracujeme i za jídlo. ;) Jsme velmi vytížení lidé a rozhodně se nenudíme (taky se musíme ještě nečím živit), proto potřebujeme vaši spolupráci.

Koho hledáme, co potřebujeme

Čeho chceme dosáhnout

V současnosti máme kulturní program do března 2000, poté je mezera. Znovu jsme začali od října 2000, (jak už jsme řekli) zatím pouze program kin, prostě proto, že nemáme k dispozici programy dalších akcí. Rádi bychom se věnovali programům všech kulturních akcí v Opavě, popř. i okolí (už tu bylo např. krnovské Kino Mír 70 a i když má svou vlastní stránku, možná se k uveřejňování jeho programu opět vrátíme).

A co dále? (Vize)

Jistě si dovedete představit, že bychom se mohli jednou rozrůst tak, že přesáhneme hranice města, okresu, kontinentu. Nápadů na zlepšení a nové služby máme nepočítaně. Jednou třeba přijde na naše stránky reklama a s ní i příliv peněz. Porosteme prostě proto, že budeme nejlepší. Buďte u toho s námi! (Ať už jen jako návštěvníci našich stránek, nebo jako naši spolupracovníci.)

Zdraví vás DR a Lomax
autoři KvO, 8.12.2000,
upraveno 29.11.2001Zpět   |   Pište nám